menu menu
Wybierz język:    
 • Polski
 • English
 • Parkiet dla Ciebie i Twojego domu. Kompletne systemy podłogowe

  O Firmie

  Wykonywanie i układanie parkietów

  Usługi parkieciarskie firmy Kenio

  Firma KENIO oferuje usługi parkieciarskie oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnych materiałów oraz rozwiązań. Zajmuje się również sprzedażą profesjonalnych produktów związanych z tematyką podłogową. Nasz sklep wyposażony jest w wysokogatunkowe materiały niezbędne do stworzenia eleganckiej, ciepłej i przyjaznej dla środowiska podłogi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podłóg drewnianych świadczymy usługi opierając się na najnowszych technologiach, korzystając z wybranych krajowych i zagranicznych materiałów wysokiej jakości.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta, która obejmuje zarówno dobór optymalnego rodzaju podłogi, jak i układanie parkietu. Zajmujemy się także reperacją i pielęgnacją parkietów oraz renowacją podłóg drewnianych.

   

  Pasja głównym składnikiem sukcesu firmy

  Łukasz Kenio, założyciel marki to mistrz parkieciarstwa oraz prac stolarskich. Zajmował wysokie pozycje w konkursach branżowych. Pomimo silnej konkurencji plasując się na czołowych pozycjach. Świadectwo czeladnicze technika stolarstwa połączone z wrodzonym dążeniem do perfekcji i pogłębianiem swojej wiedzy, zaowocowało założeniem firmy solidnej, dbającej o jakość wykonywanych usług parkieciarskich. Praca wzbogacona pierwiastkiem oryginalności i pomysłowości stała się głównym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

  Najlepsze firmy wywodzą się z pasji – KENIO potwierdza tę regułę. Funkcjonując na rynku od kilkunastu lat, wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o wysoki standard obsługi. Parkieciarz Wrocław – to fachowa realizacja zleceń.

  Co wyróżnia firmę Kenio?

  Posiadamy manualną i kreatywną zdolność do tworzenia bardzo skomplikowanych oraz wyszukanych projektów. Nawet Mozaika drewniana w naszym wykonaniu zachwyci każdego. Organizujemy szkolenia Parkieciarskie wraz z wiodącymi firmami chemicznymi . Staramy się wzbogacić nasz ubogi rynek w wykwalifikowanych fachowców. Wciąż udoskonalamy nasza wiedzę, którą chcemy podzielić się z innymi.

  100% gwarancja potwierdzona referencjami od setek zadowolonych klientów. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz służymy doradztwem technicznym.

  Profesjonalne wyposażenie zaplecza sprzętowo-maszynowego firmy i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia szybkie i perfekcyjne realizacje inwestycji różnego typu.

   

  Wybrane Realizacje

  Nasze atuty

  • Doświadczenie
  • Wykwalifikowany zespół
  • Doradztwo
  • Gwarancja jakości